Wspaniałe zaproszenie na ślub

2019-06-01

Gdy Para Młoda wybierze datę oraz miejsce przyjęcia weselnego - to nadchodzi moment przygotowania całego wydarzenia. Na początku warto zacząć od zrobienia listy gości oraz wyboru odpowiedniego zaproszenia, które wpisze się w klimat wesela. Coraz częściej - przyszli małżonkowie decydują się na zaproszenia w kolorze lawendowym.


Kolor lawendowy na zaproszeniach ślubnych


Lawenda to jedna z najpiękniejszych roślin, która cechuje się przede wszystkim wyrazistym zapachem, który nadaje otoczeniu nutkę romantyczności oraz czułości. Aktualnie zaproszenia w tymże kolorze, cieszą się naprawdę ogromną popularnością. Są one jednocześnie bardzo delikatne, ale również posiadają wyraziste wzory, które zachwycą każdego z gości. Stonowany odcień lawendy na wyjątkowym papierze ślubnym z pewnością idealnie wkomponuje się w ślubny klimat.


Piękne zaproszenia


Zaproszenia ślubne lawenda - kliknij i obejrzyj przykłady - przeniosą wszystkich gości w prowansalski, romantyczny klimat. Będzie to również urocza pamiątka, nie tylko dla gości, ale również dla małżonków. Takie zaproszenia wykonywane są najczęściej w różnych formatach papieru. Do wyboru Pary Młodej są, na przykład papiery w kolorze białym lub satynowym.  Do zaproszenia warto dołączyć kwiat lawendy, który swoim aromatem przynosi nie tylko ukojenie, ale również całkowity spokój. Kwiaty lawendy z całą pewnością ozdobią tak proste i rustykalne zaproszenie.


Zaproszenia ślubne lawenda charakteryzują się przepięknym kolorem, który nie tylko zachwyci wszystkich gości, ale również idealnie wpisze się w klimat ślubny.